O nas

Nasza recepta na sukces to zgrany zespół, rożnorodna wiedza i pragnienie robienia niesamowitych rzeczy!

Poprzez promowanie sportu i aktywności, chcemy  znacznie zwiększać jakość życia naszych klientów.

Jesteśmy wyjątkowym, pełnym energii zespołem, znanym z niezrównanej wiedzy oraz jakości wydarzeń, w które wkładamy zawsze

100% naszego zaangażowania.

Wierzymy, że praca powinna mieć sens i być wykonywana z pełnym przekonaniem. Naszym sensem jest systematyczny rozwój. Dlatego wciąż zdobywamy nową wiedzę, szukamy, pytamy, podnosimy jakość usług, by móc rozwijać naszych klientów i nas samych. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro drugiego człowieka.

Zespół ASM tworzą :

Michał Basta – Instruktor BMX

Michał Basta to profesjonalny rider BMX. Związany od 10 lat ze sceną rowerową w Polsce, od czterech przekazuje swoją wiedzę najmłodszym pasjonatom tego sportu.

Michał to połączenie charyzmatycznego i solidnego instruktora, którego celem jest przekazanie techniki ale równocześnie zadbanie o odpowiednie przygotowanie merytoryczne. Wiecznie uśmiechnięty fanatyk zdrowego odżywiania który zawsze stawia na odpowiednie przygotowanie fizyczne.

Właściciel szkoły jazdy na BMX – BMX SCHOOL

Łukasz Gawąd – Instruktor Deskorolki / Założyciel ASM

Szef, człowiek orkiestra  i serce całego przedsięwzięcia.  Łukasz to założyciel Akademii Sportów Miejskich oraz BEAR SKATEBOARDING SCHOOL, pomysłodawca projektu KRAKÓW STREET PARK i równocześnie właściciel deskorolkowej marki BEAR HDWR CO. Od ponad 16 lat stale na deskorolce. Fotograf i grafik, związanym od ponad 10 lat z branżą deskorolki w Polsce. Posiada uprawnienia starszego ratownika WOPR oraz wychowawcy kolonijnego. Na jego koncie są między innymi dwie prace dyplomowe, na tematy związane w 100% z deskorolką.

Aktywista w temacie świadomego budowania przestrzeni publicznej, tak aby była przyjazna uprawianiu sportów miejskich.

Zamienia pomysły i koncepcje w realne projekty, które wprawiają naszą rzeczywistość ruch i  aktywność.